Zawieszka odblaskowa fotoluminescencyjna

Zawieszka odblaskowa fotoluminescencyjna
Zawieszka odblaskowa fotoluminescencyjna
Zawieszka odblaskowa fotoluminescencyjna
Zawieszka odblaskowa fotoluminescencyjna
Przełom w świecie gadżetów odblaskowych - innowacyjny produkt o silnych właściwościach odblaskowych i fotoluminescencyjnych. Zasadą działania tego produktu jest pochłanianie światła dziennego lub sztucznego. Następnie, po odcięciu światła - produkt "oddaje" światło na zewnątrz i świeci w całkowitej ciemności.

To innowacyjna alternatywa dla tradycyjnego odblasku, który działa tylko na zasadzie "odbicia" źródła światła. Nasz najnowszy produkt łączy obie funkcje - świeci zarówno światłem odbitym, jak i własnym. 

Długość świecenia zależy od czasu ekspozycji na światło - im dłużej opaska "pochłania" światło, tym dłużej świeci w ciemności. W technologii fotoluminescencyjnej wykonujemy opaski, zawieszki, oraz nadruki na tekstyliach (np. kamizelki odblaskowe dla dorosłych z nadrukiem fotoluminescencyjnym). 

Najnowszy produkt: zawieszka odblaskowo-fotoluminescencyjna - złożona z 2 rodzajów folli
Awers odblaskowy, świecący światłem odbitym
Rewers fotoluminescencyjny - świecący światłem własnym

Wymyśl własny kształt!


Zapytaj o produkt* - pola wymagane
  • Opis produktu
Zawieszki fotoluminescencyjne wyprodukowane są z folii PCV metodą kalandrowania ze zmiękczonego PCV bez użycia składników występujących na liście kandydackiej ECHA (lista SVHC) oraz są zgodne z rozporządzeniem WE nr 1907/2006. Plastyfikator bezftalanowy.Brak zawartości metali ciężkich - oświadczenie polskiego producenta folii.

PRODUKUJEMY WYBRANE MODELE ZAWIESZEK Z NASZEJ OFERTY Z FOLII FOTOLUMINESCENCYJNEJ! MINIMALNY NAKŁAD Z MODELU 100 SZT.
Zobacz również